Australijska raperka na początku tego roku przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Onyx jest oczkiem w głowie mamy, która to często wspomina o nim w publikowanych w Internecie wpisach – tak jak np. w najnowszym filmiku na TikToku. 

Iggy wzięła udział w popularnym teraz na aplikacji TikTok „You Think You Can Hurt My Feelings Challenge”, w którym użytkownicy dzielą się wydarzeniami z życia, które ukształtowały ich niezłomny charakter, przy akompaniamencie „Bulletproof” od La Roux.

„Myślisz, że możesz zranić moje uczucia? Moje dziecko płacze, kiedy puszczam mu moją muzykę.” – napisała w kolorowym wideo. Jednak w opisie pod filmikiem wyjaśniła żart i dodała: „Żartuję. Do tej pory słyszał tylko Króla Lwa”.

Już w najbliższy piątek (21.08) premierę będzie mieć najnowszy singiel raperki zatytułowany „DLNW” (Dance Like Nobody’s Watching) z gościnnym udziałem Tinashe. Będzie to już druga współpraca artystek po wydanym w 2015 roku „All Hands on Deck Remix” promującym debiutancki albym studyjny Tinashe „Aquarius”.

Iggy Azalea & Tinashe zdradzają kolejne szczegóły ich muzycznej współpracy. Sprawdź okładkę singla „Dance Like Nobody’s Watching”

Iggy Azalea powraca! Sprawdź zwiastun i szczegóły premiery singla z udziałem Tinashe

Iggy Azalea oficjalnie potwierdza: „Mam syna”

Iggy Azalea rapuje o Victorii Beckham. Raperka opublikowała fragment nowej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here