Na początku sierpnia premierę miała EP-ka od Iggy Azalei. Krążek zdobył niemałe uznanie zarówno wśród krytyków jak i fanów gwiazdy. „Survive The Summer” jeszcze bardziej podgrzało atmosferę przed długo zapowiadanym drugim albumem studyjnym raperki. 

Iggy wyjawiła, że jej najnowszy krążek ujrzy światło dzienne w okolicach kwietnia bądź maja tego roku. Znajdzie się na nim 12 utworów, z czego, jak sama potwierdziła, 6 jest już gotowych. Drugi longplay Azalei ma być ukończony do końca stycznia, a w lutym usłyszymy pierwszy singiel promocyjny.

Na ten miesiąc raperka ma również zaplanowane kręcenie teledysku do wspomnianego już singla. W rolę reżysera wcieli się Colin Tilley, z którym Iggy współpracowała przy tworzeniu klipu do „Savior”.

Przypominamy, że nie tak dawno temu Australijka po głośnym odejściu z wytwórni Island Records zdecydowała się podpisać wartą prawie 3 miliony dolarów umowę z EMPIRE. Według warunków nowego kontraktu artystka ma większą swobodę nad tworzeniem muzyki i promowaniem wypuszczonych materiałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here