W życiu Iggy Azalei, zarówno tym prywatnym, jak i zawodowym dużo się dzieje. Raperka niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, jednocześnie stale pracuje ona nad materiałem na nową płytę. 

Australijska raperka za pomocą instagram stories podzieliła się krótkim fragmentem całkowicie nowego utworu. Kawałek otwiera zsamplowana wypowiedź Victorii Beckham, przez co fani artystki są przekonani, że tajemniczy fragment pochodzi z zapowiedzianej na początku tygodnia piosenki inspirowanej właśnie postacią Posh Spice.

Producentem kawałka jest J. White Did It, z którym Azalea współpracowała już przy hitach „Sally Walker” i „Started”. Niestety raperka wyjawiła, że piosenka o Posh Spice nie ujrzy światła dziennego jeszcze przez jakiś czas – jak Iggy sama tłumaczy „ma teraz inne plany”.

Iggy nie śpieszy się do wypuszczania nowej muzyki. Przypominamy, że kilka miesięcy temu 30-latka urodziła syna (pisaliśmy o tym TUTAJ). Niedawno za pomocą mediów społecznościowych wyjawiła, że chłopak ma na imię Onyx, co jest nawiązaniem do jej prawdziwego imienia – Amethyst.

Iggy Azalea oficjalnie potwierdza: „Mam syna”

Iggy Azalea odpowiada na zarzuty fanów Britney Spears: „Jedyne, co powiedziałam, to że jej team nie pozwolił jej na promocję”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here