Nowości muzyczne od Iggy Azelei nadchodzą! Australijska raperka już wkrótce wyda wyczekiwany przez jej fanów kawałek zatytułowany „Sip It”.  

Na początku roku Iggy niespodziewanie podzieliła się na Instagramie krótkim fragmentem całkowicie nowego utworu „Sip It”. Szybko po tym wyjawiła też, że będzie on kolejnym singlem zwiastującym jej nadchodzący krążek.

Teraz raperka odkrywa kolejne karty i oficjalnie zapowiada premierę piosenki. Na social media Iggy został wrzucony filmik, w których nie tylko słychać część singla, ale również widać nagrania zza kulis kręcenia do niego teledysku. Azalea wyjawiła także, że u jej boku w „Sip It” pojawi się Tyga, z którym artystka współpracowała już wcześniej przy „Kream”. Premiera „Spi It” już wkrótce.

Trzeci album Iggy Azalei zatytułowany najprawdopodobniej „End of an Era” zostanie wydany już w tym roku. Na ten moment jedyną zapowiedzią krążka jest wydany w sierpniu utwór „Dance Like Nobody’s Watching” nagrany wspólnie z Tinashe. Miał on być lead singlem, ale pandemia znacznie przeszkodziła w promocji piosenki. Zapowiadany do niej teledysk do teraz nie ujrzał światła dziennego. Latem 2020 Iggy udostępniła również krótki fragment piosenki inspirowanej słynną Victorią Beckham. Będzie to pierwszy album Iggy od kiedy została mamą.

Nowy singiel Iggy Azalei z gościnnym udziałem Tinashe. Sprawdź „Dance Like Nobody’s Watching” już teraz

Iggy Azalea podzieliła się fragmentem nowej piosenki

Iggy Azalea rapuje o Victorii Beckham. Raperka opublikowała fragment nowej piosenki

Iggy Azalea opublikowała pierwsze zdjęcia swojego syna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here