Australijska raperka zdecydowała się oficjalnie potwierdzić krążące od miesięcy plotki o jej pierwszym dziecku. Artystka podzieliła się dzisiaj informacją o swoim synu na instastories.

Ojcem chłopca jest raper Playboi Carti, z którym Iggy spotyka się od 2018 roku. Ciąża utrzymana była w całkowitej tajemnicy. W grudniu zeszłego roku pojawiły się nieoficjalne plotki jakoby artystka była w szóstym miesiącu ciąży, pisaliśmy TUTAJ, jednak nie zostało to w tamtym czasie w żaden sposób skomentowane przez Iggy.

Teraz 30-latka zdecydowała się jednak zabrać głos i oficjalnie potwierdzić narodziny jej pierwszego dziecka.

„Mam syna. Czekałam na odpowiedni moment, aby to powiedzieć, ale czuję, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że zawsze będę się czuć niepewnie z dzieleniem się takim newsem ze światem. Chcę utrzymać jego życie w prywatności, ale również chciałam zaznaczyć, że nie jest on żadnym sekretem. Słowa nie potrafią wyrazić tego jak bardzo go kocham.” – napisała

Iggy Azalea w ciąży? W internecie pojawiły się pierwsze doniesienia

Iggy Azalea odpowiada na zarzuty fanów Britney Spears: „Jedyne, co powiedziałam, to że jej team nie pozwolił jej na promocję”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here