Nowy singiel Iggy Azalei według zapewnień raperki ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu. 27-letnia gwiazda wypowiedziała się na temat swojego nadchodzącego utworu. luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


27-latka jakiś czas temu ostatecznie potwierdziła, że plany wydawnicze dotyczące albumu ‚Digital Distortion’ to już przeszłość, zaś nowa nazwa jej drugiego studyjnego krążka to ‚Surviving The Summer’. Pierwszym oficjalnym singlem z wydawnictwa ma być utwór ‚Savior’, którego premiera została zaplanowana na styczeń.

Mój singiel ukaże się w styczniu tak jak to zapowiadałam. Nic się nie zmieniło. Ogłoszę wszystko jak będę gotowa, kilka dni przed.” napisała kilkanaście dni temu raperka.

Wykonawczyni przeboju ‚Fancy’ wyjaśniła także tło powstania swojego nadchodzącego utworu. Okazuje się, iż ‚Savior’ wywodzi się z okresu, którego 27-letnia Azalea z pewnością nie mogła zaliczyć do udanych.

Savior zostało stworzone w czasie, w którym czułam się jakbym utknęła w martwym punkcie i w którym byłam bardzo samotna, ale nadal nie mogłam podnieść słuchawki i przyznać się nawet najbliższym przyjaciołom jak beznadziejnie się czułam; mam zatem nadzieję, że mogę połączyć się z każdym kto przechodził przez to samo, za pomocą tej piosenki.” napisała Iggy na Twitterze. „Nie mogę doczekać się, aż to usłyszycie.” 

Zrobiłam to, co potrzebowałam do tego, żeby odnaleźć swoją radość jeszcze raz, chcę po prostu, żeby to nagranie pomogło chociaż jednej osobie w tym samym #savior” dodała raperka.