W zeszłym tygodniu, do sprzedaży trafił długo wyczekiwany album Iggy Azalei „In My Defense”. Raperka nie spodziewała się jednak, że w walce o podbicie list sprzedaży może przeszkodzić jej… świnka Peppa! Gwiazda skomentowała swój pojedynek z animowaną postacią.

Wszystko zaczęło się od tweeta, jakiego Iggy zamieściła 16 lipca. Był on odpowiedzią na wpis, jaki znalazł się na koncie świnki Peppy, informujący, że na 19 lipca zaplanowana jest premiera jej debiutanckiego albumu. Azalea żartobliwie zareagowała, że to dla niej koniec. Peppa szybko odpowiedziała raperce, nawiązując do jej wielkiego hitu „Fancy”. Australijka zakończyła jednak dyskusję, grożąc: „Współpracuj ze mną, albo inaczej skończysz jako śniadaniowy specjał”.

Mimo tego, że posty miały wydźwięk czysto humorystyczny, w wywiadzie dla stacji E!, Iggy Azalea wyznała, że była rzeczywiście przestraszona nagłą konkurencją w postaci popularnej świnki. Autorka hitu „Black Widow” stwierdziła, że fakt, iż Peppa jest uwielbiana przez dzieci mógł okazać się prawdziwym zagrożeniem dla pozycji „In My Defense” na listach.

„Zaskakująco, mam teraz lepsze wyniki od niej. Naprawdę byłam przerażona, ponieważ świnka Peppa jest niezwykle popularna wśród dzieci. Kiedy zobaczyłam, że wydaje album, pomyślałam: „To koniec, wypadam z wyścigu. Jestem przegrana na starcie”. Muszę sprawdzić, jakie są jej wyniki” – powiedziała w wywiadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here