Honorata Skarbek przygotowuje się do wydania swojego czwartego krążka. Do tej pory materiał promowany przez singiel ‚Na Koniec Świata’, tymczasem już teraz wiadomo, że drugi singiel zapowiadający wydawnictwo usłyszymy już niebawem. 


Honorata Skarbek podgrzewa atmosferę związaną z premierą jej oczekiwanego albumu. Wokalistka ostatnio podzieliła się na swoich mediach społecznościowych ekscytującą informacją. Autorka przebojów ‚Sabotaż’ oraz ‚Nie Powiem Jak’ poinformowała bowiem, iż kolejnym singlem zapowiadającym nowy materiał została kompozycja zatytułowana ‚Zasady’. Singiel do sprzedaży ma trafić jeszcze w kwietniu.

Zgodnie z obietnicą, zdradzam Wam, że tytuł mojego nowego singla to ZASADY! „…a gdyby tak spróbować dziś zagrać w to znów, dama i król, a gdyby tak z rękawa AS, zaskoczył nas, oszukajmy świat” zdradziła wokalistka cytując przy tym fragment tekstu zapowiadanego utworu.

Przypomnijmy, że dyskografię Honoraty zamyka wydany w 2015 roku album ‚Puzzle’. Krążek promowany był m.in. przez single ‚Damy Radę’, ‚Naga’ czy ‚Morze Słów’.