dobre informacje dla fanów Honoraty Skarbek. Polska wokalistka za pośrednictwem social mediów podzieliła się właśnie ekscytującą wiadomością, że już wkrótce swoją premierę będzie miał nowy singiel.

Wydany pod koniec maja powrotny singiel Honoraty Skarbek – „Friendzone” wydany pod skrzydłami nowej wytwórni wokalistki odniósł spory sukces i spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Również teledysk zrealizowany do singla cieszy się sporą popularnością i może się pochwalić 1 mln wyświetleń na liczniku.

Honorata Skarbek nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery  i podzieliła się z fanami ekscytującą informacją. Dziś artystka oficjalnie poinformowała za pomocą social mediów o premierze swojego nowego singla. Kompozycja zatytułowana tajemniczo „IYO” ma zadebiutować w sieci już w najbliższą środę, tj. 31 lipca i będzie kolejnym po „Friendzone” utworem promującym piąty studyjny album wokalistki. Do piosenki został nagrany teledysk podczas pobytu Honoraty na wakacjach na malowniczej Ibizie” podobnie jak miało to miejsce w przypadku kawałka „Świat jest Nasz”. O klipie piosenkarka informowała już wcześniej za pomocą social mediów dzieląc się z fanami krótkimi relacjami z przebiegu prac nad montażem teledysku i umieszczając je na swoim InstaStories. Premiera klipu zaś zaplanowana jest najprawdopodobniej na godzinę 15.

Teledysk do „Friendzone” już dostępny! Zobacz klip do nowego singla Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek wydała swój NOWY album: posłuchaj krążka „Sunset” [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here