Honorata Honey Skarbek już wkrótce wyda swój nowy album. Do tej pory czwarta płyta wokalistki promowana była przez singiel ‚Na Koniec Świata’,  tymczasem już teraz znamy datę premiery kolejnego utworu.


Honorata Skarbek podgrzewa atmosferę związaną z premierą jej kolejnego albumu. Wokalistka jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że kolejnym singlem zapowiadającym nowy materiał została kompozycja zatytułowana ‚Zasady’. Singiel do sprzedaży trafi 27 kwietnia, zaś jego pierwszy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Zgodnie z obietnicą, zdradzam Wam, że tytuł mojego nowego singla to ZASADY! „…a gdyby tak spróbować dziś zagrać w to znów, dama i król, a gdyby tak z rękawa AS, zaskoczył nas, oszukajmy świat” zdradziła jakiś czas temu wokalistka cytując przy tym fragment tekstu zapowiadanego utworu.

Nowa płyta Honoraty została zatytułowana ‚Sunset’, a jej premierę zaplanowano na połowę maja. Przypomnijmy, że dyskografię Skarbek zamyka wydany w 2015 roku album ‚Puzzle’. Krążek promowany był m.in. przez single ‚Damy Radę’, ‚Naga’ czy ‚Morze Słów’.