Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany nowy album polskiej wokalistki Honoraty Skarbek. „Sunset” to pierwszy krążek piosenkarki od czasu wydanej w 2015 roku płyty „Puzzle”.


Na czwartym studyjnym albumie autorki takich przebojów jak „Nie Powiem Jak” czy „Sabotaż” znalazło się łącznie 11-naście premierowych kompozycji, w tym wybrane na single „Na Koniec Świata” oraz „Zasady”. Na wydawnictwie gościnnie pojawia się raperka znana pod pseudonimem Wdowa.

Honorata Skarbek zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż po raz pierwszy jest współautorką wszystkich premierowych kompozycji. Ponadto tematycznie krążek stanowi głębokie wejrzenie w sferę osobistą ukazując zapis przeżyć i doświadczeń związanych m.in. ze sferą uczuciową czy problemami zawodowymi artystki.

„Longplay opowiada historię trwająca od zachodu do wschodu słońca, przechodzącą przez cały wachlarz emocji, które towarzyszyły mi przez ostatnie 2 lata, podczas których powstawał ten materiał. Zamyka ona też pewien etap w moim życiu, ale to, o co dokładnie chodzi, pozostawiam już do odgadnięcia słuchaczom” wyznała wokalistka.

Wśród osób, które brały udział w tworzeniu krążka znalazło się kilka znanych nazwisk, w tym m.in. Sarsa, Lanberry, Piotr Siejka czy wspomniana Wdowa.

LUVPOP.pl objęło swoim patronatem album „Sunset” Honoraty Skarbek wydany nakładem Universal Music Polska.

Posłuchaj i streamuj album „Sunset” poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here