Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj bowiem ukazał się nowy muzyczny materiał od Honoraty Skarbek. Po wielu miesiącach oczekiwania polska wokalistka właśnie wypuściła EP-kę „CODEPENDENCY” z 5 premierowymi kawałkami.

Nowy materiał Honoraty Skarbek to następca dobrze przyjętego krążka „Sunset” sprzed roku, który wygenerował takie hity jak „Na Koniec Świata”, „Zasady” czy „Chora” z gościnnym udziałem Wdowy. Na EP-ce „CODEPENDENCY” znalazło się łącznie 5 premierowych kompozycji w języku angielskim, w tym wybrana na singiel kompozycja „Desire”.

„Honorata brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek razem ze swoimi producentami.  Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki.  Jest zarazem namiętny i mroczny, burzliwy i kojący. CODEPENDENCY to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które wokalistka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi,  jest to jej najbardziej osobisty projekt muzyczny w jej życiu.” opisuje materiał wytwórnia MyMusic Poland.

Tracklista wydawnictwa

  1.   DESIRE
  2.   EGO
  3.   FALLING
  4.   5AM
  5.   FORGIVENESS

Streamuj „CODEPENDENCY” poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here