Niektórzy z Was już wkrótce rozpoczną wakacje. Za oknami zaczyna się robić całkiem gorąco, a na Waszych playlistach zapewne pojawiają się utwory, które towarzyszyć Wam będą w trakcie nadchodzącego lata. Przed Wam dwadzieścia piosenek, które mogą zawładnąć tym latem, z których wspólnie wybierzemy te najważniejsze.


Przygotowaliśmy równo 20 propozycji, z których jedna z pewnością stanie się przebojem tego lata dla dużej części z Was. Uwzględniliśmy najważniejsze piosenki artystów zagranicznych, a także te z naszego rodzimego podwórka. Jest Ariana Grande („No Tears Left to Cry”), Shawn Mendes („Nervous”), a także duet Calvina Harrisa & Duy Lipy („One Kiss”). W naszych propozycjach znajdziecie też Cardi B ze swoim własnym singlem „I Like It”, ale nie tylko – raperka pojawia się również u boku Jennifer Lopez („Dinero”) i Maroon 5 („Girls Like You”). Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć także o Nicki Minaj, która rozgrzeje Wasze playlisty za sprawą „Chun-Li”.

Wśród polskich propozycji odnajdziecie Cleo („EVA”), Honoratę Skarbek („Zasady”) oraz… SexMasterkę („Oh Tygrysku” – nasze największe guilty pleasure rn). Jest też doskonały Dawid Podsiadło („Małomiasteczkowy”) i wpadający w ucho hit Sylwii Grzeszczak & Libera („Dobre Myśli”).

Aby ułatwić Wam zadanie przygotowaliśmy trzyminutowy filmik, w którym zobaczycie skróty wszystkich naszych propozycji. Znajdziecie go poniżej i na naszym kanale na YouTube, zaś tuż pod nim znajduje się nasza sonda. Głosować możecie przez najbliższy miesiąc, czyli do 15 lipca. Czekamy na Wasze komentarze i reakcje pod naszym wakacyjnym filmem!

[interaction id=”5b22850d42cbb7bc891a748b”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here