Shawn Mendes za sprawą singla „If I Can’t Have You” dokonał sztuki, która wcześniej udała się wyłącznie Taylor Swift oraz Justinowi Timberlake’owi. 

Premiera „If I Can’t Have You” odbyła się 3 maja. Pierwszego dnia utwór zgromadził ponad 30 mln streamów na całym świecie – to najlepszy debiut Shawna Mendesa w karierze. Kawałek został zagrany przez 184 stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych – taki wynik udał się wcześniej tylko Taylor Swift oraz Justinowi Timberlake’owi. W historii zestawienia Mediabase’s Hot Adult Contemporary to druga największa premiera radiowa. Tym samym Mendes pobił rekord należący wcześniej do Timberlake’a, Swift oraz Adele.

Teledysk do „If I Can’t Have You” obejrzano 21 mln razy w ciągu pierwszej doby, a obecnie klip ma ponad 41 mln wyświetleń. Warto podkreślić, że w klipie udostępniono napisy w jęzku polskim. Autorami utworu są Shawn Mendes, Scott Harris, Teddy Geiger oraz Mercreau, a za produkcję odpowiadają Mendes i Geiger. Artysta wykonał utwór po raz pierwszy na żywo 4 maja w programie „Saturday Night Live”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here