To już oficjalne. Mariah Carey ustanawia kolejny rekord. Jej świąteczny singiel „All I Want for Christmas Is You” dotarł do pierwszego miejsca w zestawieniu najlepiej sprzedających się piosenek w USA. Dla kultowej wokalistki jest to już 19 raz, kiedy triumfuje w tym rankingu. 

Dokładnie po 25 latach od wydania „All I Want for Christmas Is You”, jedna z najbardziej znanych świątecznych piosenek, po raz pierwszy znalazła się na szczycie listy przebojów Billboardu. Jest to pierwszy raz, kiedy bożonarodzeniowy singiel triumfuje na Hot 100, od czasów wydanego w 1958 roku „The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late)”.

Utwór Mariah Carey awansował o 2 pozycje, tuż za nim na podium uplasowały się „Circles” Posta Malone i „Rockin Around The Christmas Tree” Brendy Lee.

W zeszłym tygodniu premierę miał mini dokument „Mariah Carey is Christmas” opowiadający historię powstania „All I Want for Christmas”. Film dostępny jest w całości do obejrzenia TUTAJ. Ponadto już wkrótce premierę będzie mieć całkowicie nowy teledysk do słynnego przeboju Carey.

Dokument o powstaniu „All I Want for Christmas Is You” już dostępny. Obejrzyj film w całości

Mariah Carey zapowiedziała nowy teledysk do świątecznego hitu „All I Want for Christmas Is You”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here