To wielki moment dla 27-letniej wokalistki. Selena Gomez ze swoim utworem „Lose You To Love Me” zdobywa szczyt amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100. Tuż za nią Lewis Capaldi oraz Post Malone.

Muzyczny powrót Seleny Gomez to jeden z najgłośniejszych tematów ostatniego tygodnia. Piosenkarka wydała aż dwie piosenki – „Lose You To Love Me” oraz „Look At Her Now”. Ta pierwsza zdobyła ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, tym samym debiutując jako numer jeden w notowaniu Billboardu.

Srebrny medal w tym tygodniu otrzymuje Lewis Capaldi z utworem „Someone You Loved”, natomiast ostatnie miejsce na podium należy do „Circles” od Post Malone’a. Na czwartej pozycji plasuje się kompozycja od Shawna Mendesa oraz Camili Cabello „Señorita”, a TOP 5 zamyka Lizzo z hitem „Truth Hurts”.

Szóste miejsce to ponownie Lizzo tym razem z piosenką „Good As Hell”, natomiast siódma lokata należy do „Follow God” od Kanyego Westa. „No Guidance” od Chrisa Browna i Drake’a plasuje się na ósmej pozycji, a „Panini” od Lil Nas X’a zajmuje dziewiąte miejsce. Ostatnia kompozycja w TOP 10 to przebój „bad guy” od Billie Eilish.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here