Od premiery ostatniego singla Nicki Minaj – „Megatron”, zwiastującego koniec ery NM4, minęło już pół roku. Mimo to raperce nadal udaje się podbijać szczyty list przebojów na całym świecie. Artystka obecnie znajduje się na podium zestawiania najpopularniejszych piosenek na Spotify. 

Pomimo ogłoszonej we wrześniu tego roku emerytury, Nicki nie pozwala sobie na lenistwo. Podczas przerwy w wydawaniu nowej muzyki, gwiazda wypuściła kolekcję ubrań „Fendi Prints On”, będącą efektem współpracy z domem mody Fendi, wyszła za mąż, a także została uhonorowana nagrodą Game Changer Award podczas tegorocznej gali Billboard Women in Music. Na tym nie kończy się lista najnowszych osiągnięć raperki.

Królowa rapu w nową dekadę wchodzi z przytupem. Kawałek „Tusa” Karol G z gościnnym udziałem Nicki jest aktualnie trzecim najpopularniejszym utworem na świecie w serwisie Spotify. „Tusa” dziennie odtwarzane jest nawet 4 miliony razy. Piosenka dołożyła się do nowego historycznego wyniku Nicki. 37-latka jest pierwszą raperką w historii, która przekroczyła próg 40 milionów słuchaczy w jednym miesiącu na platformie Spotify.

Ponadto współpraca z Karol G znajduje się obecnie na pierwszym miejscu Spotify we wszystkich krajach hiszpańskojęzycznych, co robi z Nicki Minaj jedyną amerykańską artystkę, której udało się tego dokonać.

Nakręcony do singla teledysk również cieszy się sporą popularnością. Naliczył on już ponad 200 milionów wyświetleń w serwisie YouTube oraz zgromadził 3 miliony polubień. Dla Minaj jest to odpowiednio 26. i 10. klip z takim wynikiem.

Nie trudno o stwierdzenie, że mijająca dekada należała do Oniki. Fani raperki już nie mogą doczekać się tego, co przyniesie następna. Warto wspomnieć, że jej karierą kieruje teraz nowy management, który według nieoficjalnych doniesień, jest już gotów do wydania w nadchodzącym roku jej kolejnego, 5-tego już, albumu.

Nicki Minaj przechodzi na emeryturę?! Artystka dzieli się z fanami szokującą informacją

Wielki sukces współpracy Nicki Minaj i Karol G. Sprawdź jak „Tusa” radzi sobie w rankingach Billboardu

Nicki Minaj wzięła ślub! Raperka pochwaliła się tym na Instagramie

Billboard uhonorował artystki, które w 2019 roku miały największy wpływ na przemysł muzyczny. Sprawdź wszystkie laureatki „Women in Music”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here