W miniony piątek swoją premierę miał długo wyczekiwany najnowszy singiel Megan Thee Stallion zatytułowany „Hot Girl Summer”. W nowym wakacyjnym przeboju u boku raperki wystąpili Nicki Minaj oraz Ty Dolla $ign. 

Już po paru godzinach od premiery „Hot Girl Summer” dotarło do pierwszego miejsca na iTunes. Krótko po tym kawałek podbił również szczyt Apple Music. Trzeba przyznać, że to nie lada osiągnięcia tym bardziej, że wcześniej jeszcze żadnym raperkom nie udało się zgarnąć numeru 1 na iTunes, a na najwyższej pozycji Apple Music jak dotąd nie znalazł się jeszcze żaden kobiecy collab.

 

Warto wspomnieć, że oryginalnie w „Hot Girl Summer” nie było Nicki. Decyzja o dołączeniu 36-latki do singla Meg zapadła spontanicznie przy okazji instagramowej transmisji na żywo. Nicki swój wers napisała w ciągu kilku godzin. Obecnie artyści są w trakcie kręcenia teledysku promującego ich collab.

„Byłam na skraju utraty głosu i było szalenie późno, więc już brzmiałam jak mężczyzna. Mimo to, kiedy usłyszałam piosenkę, zakochałam się i napisałam swoją część jeszcze zanim poszłam spać. Nic z tego nie było planowane. Nie miałam pojęcia, że Megan ogląda mojego live’a, ani że chciałaby prowadzić go razem ze mną.” – Nicki Minaj o współpracy z Megan Thee Stallion.

 

Wakacyjny singiel Megan Thee Stallion z Nicki Minaj i Ty Dolla $ign już dostępny. Posłuchaj „Hot Girl Summer”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here