Ogromny sukces Sławomira. Polski wykonawca za sprawą słynnego przeboju disco polo „Miłość w Zakopanem” zapisał się na kartach historii. 

Tego jeszcze nie udało się osiągąć nikomu. „Miłość w Zakopanem” jest (czy to nam się podoba czy niekoniecznie) oficjalnie pierwszą piosenką w Polsce, która uzyskała status poczwórnego diamentu.

Sławomir opublikował wpis w mediach społecznościowych z podziękowaniami dla fanów: „Cześć, tu Sławomir. Cudowny dzień. Właśnie przeszliśmy do historii polskiej muzyki rozrywkowej. „Miłość w Zakopanem” zyskała status POCZWÓRNEGO DIAMENTU a debiutancka płyta „The Greatest Hits” pokryła się poczwórną platyną. Pięknie Wam dziękujemy, że jesteście cały czas z nami, słuchacie, kupujecie płyty” – napisał.

Wydany w kwietniu 2017 roku przebój jest bez dwóch zdań jednym z najpopularniejszych utworów muzycznych w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno przed „Miłość w Zakopanem” nie dało się uciec, co odzwierciedlają oficjalne statystyki piosenki, do której teledysk w serwisie YouTube przekroczył już imponujące 230 milionów odtworzeń.

Taco Hemingway pierwszym polskim artystą z miliardem odtworzeń w Spotify

Mata i jego „Patoreakcja” z rekordem na Spotify

Najpopularniejsi polscy artyści. Kogo słuchaliśmy w 2020 roku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here