Nagrodzony statuetką Grammy przebój Britney Spears znalazł się na setliście wyjątkowego, halloweenowego koncertu Harry’ego Stylesa. 

W ramach trwającej właśnie trasy koncertowej Love On Tour, Harry zorganizował dwudniowe halloweenowe show „Harryween”. Na jeden weekend kultowe nowojorski Madison Square Garden ogarną wielki bal przebierańców. Sam Harry na pierwszym koncercie wystąpił jako Dorotka z „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”, na drugim za to jako klaun.

Barwne przebrania nie były jedną atrakcją dla fanów byłego członka One Direction. W trakcie drugiego koncertu, 31 października, piosenkarz wykonał cover wielkiego hitu Britney Spears „Toxic”.

Co ciekawe, w 2018 roku podczas występu w Madison Square Garden w ramach swojej pierwszej solowej trasy, wokalistka przyznał, że jest to jego ulubiona piosenka Britney. Trzy lata później w tym samym miejscu wykonał „Toxic”.

Tymczasem przebój Britney w tegoroczne Halloween zaliczył swój największy jak dotąd dzień na Spotify. Piosenka została odtworzona ponad milion razy na całym świecie, w tym 451 tys. w Stanach Zjednoczonych. Tym samym „Toxic” dotarło do 83. miejsca na liście popularności Spotify Global Daily Chart i 37. na US Spotify Chart. 

Harry Styles pierwszym w historii mężczyzną, którego wszystkie utwory przekroczyły 100 milionów odsłuchań

Harry Styles zapowiada nowe piosenki: „Będę dzielił się wkrótce newsami dotyczącymi nowej muzyki”

Britney Spears uwolniła się spod kurateli ojca – szczegóły przełomowej rozprawy

O czym tak naprawdę jest „Watermelon Sugar”? Harry Styles zdradza znaczenie piosenki

Nowy album The Weeknd inspirowany Britney Spears. Artysta wskazał dwa hity piosenkarki

Britney Spears już tylko o krok od wolności. Artystka rozpłakała się po tym jak jej ojciec został zawieszony w funkcji jej opiekuna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here