Harry Styles w grudniu zapowiedział nową erę  niespodziewanie wydając ,,Lights up”. Jego drugi album ,,Fine Line” cieszył się wielką popularnością wśród fanów i był najlepiej sprzedającym się albumem w 2020 roku według Billboardu. Artysta nie spoczął na laurach i dość szybko osiągnął kolejny rekord tym razem piosenką ,,Adore you”, dzięki której wszyscy słuchacze Styles’a zachwycali się tajemniczą wyspą  -Erodą stworzoną na potrzeby teledysku! Dalej było już tylko lepiej … Singiel ,,Falling” wzruszył niejednego słuchacza. Czego możemy spodziewać się tym razem?

W ostatnim wywiadzie dla SiriusXMHits1 odnajdujemy odpowiedź na to pytanie. Artysta ma już gotowy teledysk do ,,Watermelon Sugar”! A jego data wydania jest już bliska, ile musimy czekać? Styles oznajmia, że: ,,Nie jestem pewny ale nie za długo. Kilka tygodni, miesięcy może. Jest już skończony…”. Jedno jest pewne teledysk na pewno podbije serca fanów.

A co z długo wyczekiwaną wersją ,,Medicine”? Styles stwierdził, że: ,,To było naprawdę fajne śpiewać ją podczas koncertów ale nie wiem czy wrócę i zrobię wersję studyjną, może w pewnym momencie. Nigdy nie wiesz…”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here