Brytyjski wokalista Harry Styles z całą pewnością może zaliczyć zbliżający się do końca rok 2017 do udanych. Członek One Direction w maju wydał swój pierwszy solowy krążek, Brytyjczyk odnotował także swój debiut na dużym ekranie. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Harry wybrał kolejny singiel ze swojego debiutanckiego albumu.

W maju bieżącego roku ukazał się debiutancki album Harry’ego Stylesa. Pierwszą zapowiedź solowego wydawnictwa członka grupy One Direction stanowił singiel ‚Sign of the Times’. Kawałek został wyprodukowany przez Jeffa Bhaskera, który do tej pory współpracował m.in. z Ed’em Sheeranem, Bruno Marsem oraz Alicią Keys. Utwór spotkał się ze sporym sukcesem komercyjnym: pierwsza solowa kompozycja Harry’ego dotarła do szczytu zestawienia najpopularniejszych kawałków w Wielkiej Brytanii, a także pojawiła się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboard Hot100. Na drugi singiel wybrano balladę ‚Two Ghosts’, która nie powtórzyła sukcesu swojego poprzednika: kompozycja dotarła do 58 miejsca w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych odnotowała zaś pozycję 18 na liście Billboard Under Hot 100 Singles.

Tymczasem jak wynika z oficjalnego newslettera wytwórni wokalisty Harry wybrał już kolejny singiel ze swojego debiutanckiego albumu. Tym razem do amerykańskich rozgłośni radiowych trafi kawałek ‚Kiwi’. Wśród twórców utworu widnieją Mitch Rowland, Ryan Nasci, Tyler Johnson, Alex Salibian, Jeff Bhasker, a także sam Harry Styles. Za produkcję ‚Kiwi’ odpowiadają zaś Tyler Johnson, Alex Salibian & Jeff Bhasker.

Bieżący rok w Wielkiej Brytanii należy do Harry’ego Stylesa: Brytyjczyk wydał swój pierwszy solowy singiel i album, a także zadebiutował w filmie ‚Dunkierka’ w reżyserii Christophera Nolana. Sukces każdego z przedsięwzięć członka grupy One Direction sprawił, że Harry może pochwalić się nowym rekordem – wokalista jest pierwszym brytyjskim solowym artystą, który zdobył numer 1 z debiutanckim singlem, albumem i filmem w Wielkiej Brytanii. 

Recenzję krążka Harry’ego przeczytacie TUTAJ.

http://www.luvpop.pl/fergie-double-dutchess-recenzja-najwiekszy-popowy-balagan-ostatnich/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here