Wielkie wyróżnienie dla Harry’ego Stylesa. Artysta został pierwszym w 128-letniej historii mężczyzną, który pojawił się samodzielnie na okładce amerykańskiego Vogue’a. 

Brytyjski gwiazdor został twarzą grudniowego wydania prestiżowego magazynu. Zdjęcia Harry’emu zrobił Tyler Mitchell, dla którego jest to już kolejna przełomowa okładka w historii tzw. biblii mody. W 2018 roku został on pierwszym czarnoskórym fotografem, który zrobił zdjęcia na okładkę Vogue US. Wówczas przed jego obiektywem zapozowała Beyoncé.

Oprócz wyjątkowej sesji zdjęciowej Harry udzielił również obszernego wywiadu, w którym wypowiedział się m.in. na temat jego fascynacji modą i kobiecymi ubraniami. „Gdy czasami chodzę do sklepów, łapię się na tym, że w pierwszej kolejności zachwycam się ubraniami dla kobiet. Z modą jest jak ze wszystkim – za każdym razem, gdy zaczynasz sam wyznaczać sobie granice, w pewien sposób ograniczasz się. W bawieniu się ciuchami jest tyle zabawy! Nigdy nie dorabiam do ubrań ideologii. Są dla mnie przede wszystkim przedłużeniem kreatywnego procesu” – powiedział. Tę postawę idealnie oddaje łamiąca bariery gender sesja okładkowa, do której wokalista zapolował w sukience marki Gucci.

Sesja zdjęciowa Harry’ego Stylesa dla Vogue US poniżej.

Nowy teledysk Harry’ego Stylesa. Wokalista wydał klip do singla „Golden” z płyty „Fine Line”

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

Harry Styles ma szansę zagrać w kolejnym filmie. Wokalista wcieliłby się w rolę homoseksualnego policjanta starającego się ukryć swoją orientację

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here