Harry Styles oficjalnie dołączył do Kapitana Ameryki, Scarlet Witch, Iron Mana czy Czarnej Pantery, jako superbohater o imieniu Eros. Wokalistę już teraz można zobaczyć na ekranach kin w filmie „Eternals”. 

Kariera aktorska Harry’ego rozwija się w zawrotnym tempie. Od jego kinowego debiutu w „Dunkierce” minęły zaledwie 4 lata, a już wkrótce będzie go można podziwiać w głównych rolach w filmach „Don’t Worry Darling” oraz „My Policeman”. Co więcej, Harry’ego od minionego piątku (5.11) można również zobaczyć w najnowszej produkcji Marvela „Etarnals”. Gwiazdor zrobił swoim fanom nie lada niespodziankę pojawiając się w scenie po napisach.

Reżyserka filmu, laureatka Oscara, Chloé Zhao osobiście wybrała piosenkarza do tej roli. „Miałam oko na Harry’ego Stylesa, od kiedy zobaczyłam go w „Dunkierce”. Od razu skojarzył mi się z Erosem” – powiedziała. 27-letni Brytyjczyk wystąpił w filmie u boku takich gwiazd jak Angelina Jolie, Gemma Chan, Richard Madden i Salma Hayek.

Dla Stylesa to dopiero początek. Gwiazdor ma już wkrótce jedną z głównych przedstawicieli Marvel Cinematic Universe. Według doniesień podpisał on umowę na pięć filmów, w tym najprawdopodobniej jeden skupiony na jego postaci.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu z Harry’m Stylesem. Poznaliśmy też datę premiery

Harry Styles wykonał cover „Toxic” Britney Spears podczas swojego koncertu

Harry Styles ma szansę zagrać w kolejnym filmie. Wokalista wcieliłby się w rolę homoseksualnego policjanta starającego się ukryć swoją orientację

Harry Styles pierwszym w historii mężczyzną, którego wszystkie utwory przekroczyły 100 milionów odsłuchań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here