Doniesienia i plotki związane z angażem Harry’ego Styles’a w remake’u kultowej animacji Disneya krążyły w sieci już od ponad miesiąca. Były członek One Direction miał wcielić się w rolę księcia Eryka. 

To już potwierdzone. Harry nie wystąpi w aktorskiej wersji „Małej Syrenki”. Informacja o tym, że artysta zdecydował się odrzucić rolę w produkcji Disneya pojawiła się tuż po tym jak do internetu trafiły pierwsze informacje, że twórcy filmu oficjalnie wybrali go do roli ukochanego Arielki. Więcej o wstępnych próbach Harry’ego i jego pracy na planie przeczytacie TUTAJ.

Oficjalny powód rezygnacji Styles’a z roli w „Małej Syrence” nie został podany. Jak pisze magazyn „PEOPLE” „Chociaż jest fanem tego projektu, z szacunkiem odrzucił ofertę”. Fani podejrzewają, że może mieć to coś wspólnego z rozpoczęciem przez ich idola nowej muzycznej ery. Według krążących w sieci informacji Harry intensywnie przygotowuje się do ponownego podbicia list przebojów i ostatnio był widziany na planie zdjęciowym prawdopodobnie aż 2 teledysków do nowych singli, które mają się ukazać już niebawem. Ujęcia kręcone były w Meksyku i Szkocji.

 

Harry Styles już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę!? Młody wokalista nagrywa dwa teledyski w Meksyku i Szkocji

Harry Styles zagra w aktorskiej wersji „Małej Syrenki”? Wokalista ma się wcielić w rolę księcia Eryka

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here