Harry Styles nie zwalnia tempa. Wszystko wskazuje na to, że utalentowany wokalista nie kończy jeszcze promocji swojej najnowszej ery i wybrał kolejny singiel promujący płytę „Fine Line”. Do utworu powstaje również teledysk, który zapewne ukaże się już wkrótce.

Sztab Harrego Stylesa wciąż podgrzewa atmosferę związaną z promocją drugiego solowego albumu wokalisty „Fine Line”, który ukazał się niespełna rok temu. Przypomnijmy, że dotychczas album wygenerował takie mega hity jak „Adore You” czy „Watermelon Sugar”. Wszystko wskazuje na to, że tym razem o podbicie list przebojów brytyjski wokalista powalczy z energetyczną kompozycją zatytułowaną „Golden”. Co więcej zgodnie z medialnymi doniesieniami Harry jest właśnie w trakcie pracy nad „gorącym teledyskiem” do ww. utworu, który powstaje w słonecznych Włoszech. Na ten moment nie wiadomo kiedy singiel zostanie wysłany do rozgłośni radiowych ani kiedy klip ujrzy światło dzienne.

Harry Styles ma szansę zagrać w kolejnym filmie. Wokalista wcieliłby się w rolę homoseksualnego policjanta starającego się ukryć swoją orientację

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here