Byłemu członkowi One Direction plany filmowe chyba przypadły do gustu. Młody gwiazdor kilka lat temu zaliczył swój debiut na dużym ekranie w filmie „Dunkierka”, w przyszłym roku premierę będzie mieć film „Don’t Worry Darling” z nim w jednej z głównych ról, a według najnowszych informacji trwają właśnie rozmowy co do angażu Stylesa w kolejnej hollywoodzkiej produkcji. 

Harry stara się o rolę w ekranizacji powieści Bethan Roberts o tytule „My Policeman”. Akcja filmu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii w latach 50. XX wieku, kiedy to związki homoseksualne były nielegalne. Wokalista miałby się wcielić w postać policjanta o imieniu Tom, który pomimo swojej orientacji seksualnej żeni się z nauczycielką Marion. Wkrótce po ślubie wdaje się w romans z innym mężczyzną, kuratorem muzeum Patrickiem.

Według wstępnych doniesień Harry’emu na ekranie towarzyszyć będą Lily James oraz Sam Claflin. Reżyserem filmu rozstał Michael Grandage, natomiast za scenariusz odpowiedzialny jest nagrodzony Oscarem Ron Nyswaner. Zdjęcia do filmu mają ruszyć latem 2021 roku.

Informacja o możliwym angażu Harry’ego w „My Policeman” pojawiła się kilka dni po tym jak oficjalnie potwierdzono, że wokalista zagra jedną z głównych ról w thrillerze „Don’t Worry Darling”, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

Little Mix scoverowały Harry’ego Stylesa. Zespół wykonał na żywo singiel „Falling”

Zayn i Zendaya razem w filmie? W internecie pojawiły się informacje na temat projektu z ich udziałem

Anne-Marie coveruje Harry’ego Stylesa. Wokalistka wykonała jego wielki przebój „Watermelon Sugar”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here