Dobre wieści dla fanów Harrego Stylesa. Wszystko wskazuje bowiem na to, że brytyjski wokalista na dobre zakończył debiutancką solową erę i już niebawem usłyszymy lead-singiel zwiastujący jego nowy projekt. Ostatnio bowiem młody gwiazdor został zauważony przez paparazzich na planie zdjęciowym do premierowych teledysków.

Poprzednia era pozwoliła młodemu artyście na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single „Sign of the Times”, „Two Ghosts” i „Kiwi” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś wokalista płynnie przeszedł do prac nad następcą debiutanckiego krążka. Okazuje się, że nowa era członka boysbandu One Direction może rozpocząć się już niebawem.

Według krążących w sieci informacji Harry intensywnie przygotowuje się do ponownego podbicia list przebojów i ostatnio był widziany na planie zdjęciowym prawdopodobnie aż 2 teledysków do  nowych singli, których mają się ukazać już niebawem. Ujęcia kręcone były w Meksyku i Szkocji. Zgodnie z informacjami od naocznych świadków, można oczekiwać epickiej produkcji. Reżyserem teledysku który kręcony był w Meksyku jest Vincent Haycock, który znany jest m.in. ze współpracy z Florence and the Machine. Natomiast w Szkocji Harry pracował z doświadczonym Davem Meyersem, który wcześniej stworzył teledyski dla Taylor Swift, Billie Eilish czy Ariany Grande. 

„Według doniesień zespół produkcyjny wynajął co najmniej 20 domów i sklepów, aby uniknąć naocznych świadków. Ponadto w tym celu całkowicie zamknięto drugie wejście do dzielnicy Lombardo Toledano w Cancun w celu nagrania klipu wideo. Wszystko było zachowane w tajemnicy, ponieważ odcięto plan produkcyjny od alei Puerto Juárez do końca drugiej części kolonii. Służby bezpieczeństwa publicznego i patrole pilnowały aby nie doszło do niepotrzebnych zakłóceń. Ponadto wiele ludzi z personelu Harry’ego pilnowało każdej ulicy i uważało, aby nikt nie robił zdjęć, a osoby którym udało się zrobić zdjęcia zostały poproszeni o ich usunięcie. Przez większość czasu Harry Styles nagrywał w żółtym domu położonym. W filmie wykorzystano setki bukietów fioletowych i niebieskawych kwiatów” donoszą anonimowi informatorzy.

Powyższe informacje należy przyjmować z odrobiną ostrożności bowiem, główny zainteresowany – Harry Styles nie potwierdził jeszcze żadnych pojawiających się w sieci wiadomości. Pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy także, że również Niall Horan – kolega Harry-ego z zespołu One Direction przygotowuje się do wydania swojego nowego singla o czym informowaliśmy kilka dni temu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

Nowa era Nialla Horana rozpocznie się już wkrótce?! Sprawdź szczegóły

Meghan Trainor znowu przekłada datę premiery krążka „Treat Myself”. Sprawdź szczegóły

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here