Po bardzo dobrym albumie zatytułowanym Manic, Halsey zapowiada powrót z nowym wydawnictwem. Nadchodzący czwarty krążek  „If I Can’t Have Love, I Want Power” ogłosiła za pośrednictwem wpisu na swoich mediach społecznościowych.

W poście opublikowanym przez wokalistkę, słyszymy melodyjny głos śpiewający „All of this is temporary”, a Halsey wprowadza nas w świat swojej nowej ery przedstawiając nam billboard promujący wydawnictwo oraz ten krótki snippet. Album został wyprodukowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa, którzy są członkami zespołu rockowego Nine Inch Nails. Fani spekulują nad punkowym brzmieniem wydawnictwa.

Halsey już wcześniej eksperymentowała z mocniejszymi brzmieniami chociażby w piosence Nightmare. Sama Halsey przyznała, że chciałaby zrobić punk-rockowy album. Wokalistka nie potwierdziła jednak żadnych konkretnych szczegółów dotyczących wydawnictwa. Opublikowała odliczanie, które wskazuje, że 7 lipca poznamy okładkę oraz datę wydania „If I Can’t Have Love, I Want Power”. Najprawdopodobniej płytę usłyszymy jeszcze w tym roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here