Amerykańska piosenkarka Halsey ma powody do świętowania. Wydany w październiku singiel „Without Me” oficjalnie dotarł do pierwszego miejsca prestiżowej listy HOT 100 Billboardu.

„Without Me” jest pierwszym solowym utworem artystki, któremu udało się osiągnąć najwyższe miejsce w rankingu najpopularniejszych singli w Ameryce. Wcześniej Halsey dzieliła szczyt notowania z grupą The Chainsmokers za pośrednictwem ich wspólnego singla „Closer”. Awansując z miejsca drugiego na pierwsze, zdetronizowała ona Arianę Grande, której singiel „Thank U, Next” okupował szczyt listy przez siedem tygodni z rzędu.

Gwiazda podzieliła się swoim sukcesem i szczęściem w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Twittera napisała, że nie wie co powiedzieć, bo piosenka ta powstała w samotności, a ostatnie tygodnie pokazały jej, że jest kochana i wspierana, za co dziękuje. „Without Me” to również pierwszy singiel od czasów „Dark Horse” Katy Perry, który przyniósł #1 dla wytwórni Capitol Records, z którą związane są obie wokalistki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here