Ekscytujące wieści dla fanów Halsey. Po wielu spekulacjach amerykańska wokalistka właśnie zapowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych nowy singiel.

Halsey oficjalnie ogłosiła, że jej nowy singiel został zatytułowany „Nightmare”. Kompozycja ma zadebiutować w sieci już w najbliższy piątek, tj. 17 maja. Kawałek będzie najprawdopodobniej kolejnym po „Without Me” utworem promującym trzeci studyjny album artystki. Wokalistka przy okazji zmieniła też zdjęcia profilowe w serwisach społecznościowych.

Od kilku tygodni można było przypuszczać po informacji krążących w sieci, że 24-letnia piosenkarka w najbliższym czasie wyda swój premierowy singiel. Jakiś czas temu Halsey usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcie profilowe. Zostało one zastąpione czarną grafiką, co mogło sugerować, że wokalistka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze.

Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana czy Ellie Goulding. W tym roku podobną taktykę zastosowała także Taylor Swift zapowiadając swój najnowszy singiel zatytułowany „ME!” umieszczając w mediach społecznościowych pastelowe grafiki, a także przy okazji ery krążka „reputation”.

Jakiś czas temu Halsey potwierdziła informacje o tym, że nowy album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Cały artykuł znajdziecie TUTAJ.

„Tworzenie tego albumu było dla mnie lekcją wybaczania sobie” – napisała na Twitterze. „Bycia dumnym i życzliwym dla siebie, pomimo tego, jak bardzo ten świat chce byś znienawidził samego siebie. Mam nadzieję, że gdy krążek w końcu znajdzie się w twoich rękach, przyniesie ci ten sam spokój. Ale nie jest to cichy spokój. Jest głośny” napisała wokalistka.

Przypomnijmy, że ostatni krążek Amerykanki „Hopeless Fountain Kingdom” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do 1 miejsca zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w USA oraz Australii. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „Now or Never” czy „Bad at Love”.

Natomiast pod koniec ubiegłego roku Halsey wypuściła premierowy singiel „Without Me”, który okazał się wielkim przebojem docierając do m.in do szczytu zestawienia Billboard Hot 100, a także podbił radiowe listy przebojów na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here