Halsey zachwyca na oficjalnej okładce nowego albumu. Wokalistka opublikowała okładkę „If I Can’t Have Love, I Want Power” na ponad miesiąc przed premierą.

Halsey udostępniła nagranie ze słynnego nowojorskiego Metropolitan Museum of Art, gdzie ciężarna artystka przechadza się po wystawie religijnych ikon. Następnie odsłania imponujące płótno prezentujące inspirowaną wizerunkiem Madonny, okładkę jej najnowszego albumu.

Wokalistka na Instagramie wytłumaczyła przesłanie stojące za okładką oraz koncepcję jej nowej muzycznej ery: „To album koncepcyjny o radościach oraz horrorach ciąży i porodu. Bardzo ważne było dla mnie, aby okładka oddawała sentyment mojej podróży w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dychotomia Madonny i Nierządnicy. Ja jako istota seksualna i moje ciało jako naczynie i dar dla mojego dziecka, to dwie koncepcje, które mogą współistnieć spokojnie i potężnie. Moje ciało, w ciągu ostatnich kilku lat, należało do świata na wiele różnych sposobów. Ten obraz jest moim sposobem na odzyskanie mojej autonomii oraz wyznaczenie mojej dumy i siły” – napisała. „Ta okładka celebruje ciała w ciąży i po porodzie jako coś pięknego, co należy podziwiać. Przed nami długa droga do wykorzenienia piętna społecznego związanego z ciałem i karmieniem piersią. Mam nadzieję, że może to być krok we właściwym kierunku!”

Premiera czwartego albumu studyjnego Halsey, „If I Can’t Have Love, I Want Power” zaplanowana jest na 27 sierpnia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)

Halsey zapowiada kolejny album studyjny. Czwarte wydawnictwo nosi nazwę If I Can’t Have Love, I Want Power

Halsey spodziewa się dziecka. Artystka poinformowała o ciąży

Gwiazdy wspierają Britney Spears w walce o wolność. Kto wstawił się za księżniczką popu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here