Na ten moment czekali wszyscy Halsey. Dziś ukazał się nie tylko nowy singiel amerykańskiej wokalistki „Graveyard”, ale również zostały potwierdzone wszystkie detale nowego wydawnictwa Amerykanki oraz wystartował jego pre-order.

Po raz kolejny teorie fanów gwiazdy się potwierdziły, a pojawiające się w sieci doniesienia okazały prawdą. Trzeci studyjny krążek Halsey oficjalnie zatytułowany jest „Manic” i do sklepów trafi już na początku przyszłego roku tj. 17 stycznia. Według informacji zawartych na iTunes, na płycie znajdzie się łącznie 16 piosenek. Kolejnym singlem promującym krążek po „Without Me”, który okazał się wielkim przebojem docierając do m.in do szczytu zestawienia Billboard Hot 100, będzie wydana dzisiaj kompozycja „Graveyard”, której możecie posłuchać TUTAJ.

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Przypomnijmy, że w niedawno udzielonym wywiadzie, amerykańska gwiazda zdradziła czego można się spodziewać po nowym materiale.

„Nadchodzący album, na którym nie znajdzie się singiel „Nightmare” – „ma gniew, zdradę i zamieszanie, ale jest bardziej osobisty, niż zamierzałam. Zamierzałam pisać o otaczającym  świecie lecz zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę wiem tylko o mnie… Ten album jest mniej dystopijnym światem fantasy i bardziej przypomina rzeczywistość czyli to o czym teraz myślę:„że świat jest do bani” zdradziła artystka podczas eventu Capitol Congress.

„Tworzenie tego albumu było dla mnie lekcją wybaczania sobie” – napisała na Twitterze. „Bycia dumnym i życzliwym dla siebie, pomimo tego, jak bardzo ten świat chce byś znienawidził samego siebie. Mam nadzieję, że gdy krążek w końcu znajdzie się w twoich rękach, przyniesie ci ten sam spokój. Ale nie jest to cichy spokój. Jest głośny” napisała Halsey.

Oficjalną okładkę „Manic” znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here