Swoje 40 urodziny obchodzi dzisiaj jedyna i niepowtarzalna Beyoncé. Najlepsze życzenia w #BeyDay złożyły artystce wielkie gwiazdy showbiznesu i nie tylko. 

Wsród muzycznych gwiazd, które złożyły życzenia Beyoncé znaleźli się Taylor Swift, Doja Cat, Megan Thee Stallion, Stevie Wonder, Snoh Aalegra, Lil Nas X, Ciara, J Balvin, Giveon, Ed Sheeran, DJ Khaled, Jennifer Hudson, Billie Eilish i Chris Martin z Coldplay.

W opublikowanych w sieci filmikach z okazji 40 urodzin Beyoncé wystąpili również Reese Witherspoon, Oprah, Kerry Washington, a także pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden.

18 KULTOWYCH MOMENTÓW BEYONCÉ Z OKAZJI JEJ 40 URODZIN

W serii uroczych klipów jej koledzy i koleżanki z branży witają artystkę w nowym etapie jej życia, a znajomi muzycy dzielą się krótkimi fragmentami niektórych z najsłynniejszych piosenek Bey. Inni też podkreślają wpływ jaki miała na nich twórczość Beyoncé. „Utorowałaś drogę, którą teraz kroczy każda artystka. I zrobiłaś to z ogromną życzliwością i wdziękiem. Powiedzieć, że cię podziwiam było znacznym niedomówieniem” – powiedziała Taylor Swift.

Filmiki od „Harper’s BAZAAR” i Apple Music obejrzeć można poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Apple Music (@applemusic)

18 kultowych momentów Beyoncé z okazji jej 40 urodzin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here