Na popularną tiktokerkę spadła fala ostrej krytyki, po tym jak 20-latka przyznała, że identyfikuje się z Britney Spears i „przytłaczającym życiem” ikony popkultury.

Trwająca już 13 lat kuratela Księżniczki popu, przez którą gwiazda nie ma pełnej kontroli nad swoim życiem oraz karierą, stała się ostatnio głośnym tematem w mediach. W znacznym stopniu jest to spowodowane premierą filmu dokumentalnego „Framing Britney Spears”, w którym osoby z jej otoczenia i specjaliści wypowiadają się na temat nieraz wręcz okrutnej postawy mediów, paparazzi, celebrytów, zwykłych ludzi, a nawet członków rodziny Britney wobec artystki na przestrzeni wielu lat.

W wywiadzie dla magazynu „Bustle” młoda gwiazda mediów społecznościowych i aspirująca piosenkarka Addioson Rae wypowiedziała się o swoich odczuciach dotyczących dokumentu o Britney. „Myślę, że jest to naprawdę warte przemyślenia. Zdecydowanie widzę, że takie życie potrafi być przytłaczające. Ludzie wymyślają wokół ciebie narracje, które niekoniecznie są prawdziwe. Mam z tym często do czynienia, ludzie są zaangażowani w naprawdę osobiste aspekty twojego życia.” – powiedziała Rae.

Artykuł powołuje się na sytuację niedawnego zerwania Addison z Bryce’em Hallem, również tiktokerem, po którym dziewczyna została sfilmowana przez paparazzi ze łzami w oczach. Wokół 20-latki ostatnio zrobiło się głośno również z powodu premiery jej pierwszego singla „Obsessed„.

Internautom nie spodobał się jednak fakt, że Addison Rae porównała swoje doświadczenia do Britney Spears – „prawdziwej legendy, której życie zostało zniszczone przez media”. Przyznali oni, nierzadko w bardzo ostrych słowach, że jej wypowiedź była zdecydowanie nie na miejscu, a swoją postawą młoda celebrytka pokazała tylko brak zrozumienia dla ciężkich, wręcz traumatycznych przeżyć Britney.

Gwiazda TikToka stawia pierwsze kroki w muzyce. Addison Rae wydała swój pierwszy singiel „Obsessed”

Obejrzeliśmy „Framing Britney Spears”. Wy też powinniście [CYTATY]

Addison Rae po raz pierwszy śpiewa na żywo. Gwiazda TikToka wykonała swój debiutancki singiel „Obsessed”

Rekordowa ilość dziennych szczepień na COVID… i to dzięki Britney Spears

Britney Spears przyznała, że płakała przez dwa tygodnie po premierze „Framing Britney Spears”

SZA nazwała Doję Cat nową Britney Spears

Mężczyzna oskarżony o śmierć Michaela Jacksona managerem Britney Spears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here