Według najnowszych doniesień od Warner Music Poland, nadchodzący album Duy Lipy „Future Nostalgia” nie ukaże się w wersji fizycznej w momencie premiery. Europejski magazyn centralny we Francji został zamknięty, przez co wszystkie dostawy towaru są wstrzymane.

Już w ten piątek jako odpowiedź na wyciek płyty do sieci, artystka wyda swój kolejny album. Początkowo najnowsze wydawnictwo wokalistki miało ukazać się 3 kwietnia. Emocje wokół krążka piosenkarki wciąż są gorące.

Album przynajmniej na razie nie będzie dostępny w fizycznej wersji. Ze względu na epidemię koronawirusa nie ma możliwości sprowadzenia wersji CD z europejskiego magazynu centralnego z Atton. Termin dostępności albumu pozostaje nieznany. Warner Music Poland będzie informował o sytuacji na bieżąco.

Tymczasem wydawnictwo „Future Nostalgia” będzie dostępne we wszystkich serwisach streamingowych już 27 marca. Kolejny singiel z nadchodzącego krążka zatytułowany „Break My Heart” zadebiutuje wraz z teledyskiem już dzisiejszej nocy, a sama Dua Lipa pojawi się jako gość w programie „Brightminded” prowadzonym przez Miley Cyrus podczas kwarantanny na jej instagramowym profilu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here