Gala Grammy 2020 odbyła się lekko ponad 2 miesiące temu, a do Grammy 2021 jeszcze sporo czasu, jednak prestiżowy magazyn „Forbes” zdecydował się już teraz wytypować pierwszych nominowanych do jednej z najważniejszych nagród muzyki – Record Of The Year. 

Statuetka Grammy za Record Of The Year jest marzeniem wielu artystów i producentów. Kategoria ta za każdy razem wiąże się z również wielkim zainteresowaniem fanów muzyki popularnej, dlatego też Forbes zdecydował się podsumować wszystkie jak do tej pory wydane utwory i wyselekcjonować te które mogą powalczyć w przyszłym roku o to wyróżnienie.

Magazyn swoje przypuszczenia podzielił na 3 kategorie: ci, którzy najprawdopodobniej będą mieć nominacje (Most Likely), ci którzy mogą otrzymać nominacje (Possible) oraz ci, którzy mają szansę załapać się na nominację (There’s A Shot).

Przy tworzeniu listy przeanalizowano spis nominacji z poprzednich lat. Pod uwagę brany był między innymi okresy wydania i komercyjny sukces utworu. Redaktorzy zauważyli, że w ostatnim czasie wśród walczących o Record Of The Year nie brakowało piosenek, które w poprzedzającym galę sezonie królowały na listach przebojów.

Most Likely:
– Post Malone „Circles”
– The Weeknd „Blinding Lights”
– Roddy Ricch „The Box”
– Dan + Shay, Justin Bieber „10,000 Hours”
– Maroon 5 „Memories”
– Billie Eilish „Everything I Wanted” / „No Time to Die”

Possible:
– Selena Gomez „Lose You to Love Me”
– Harry Styles „Adore You”
– Dua Lipa „Don’t Start Now”
– Eminem feat. Juice WRLD „Godzilla”
– Lizzo feat. Ariana Grande „Good as Hell”

There’s A Shot:
– BTS „On”
– Lady Gaga „Stupid Love”
– Future ft. Drake „Life Is Good”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here