Dzisiaj swoją premierę ma „High As Hope”, czyli czwarty studyjny album grupy Florence + The Machine. Posłuchaj całego wydawnictwa już teraz.


Na premierowym krążku brytyjskiej grupy znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji, w tym wydane jako singiel „Hunger” oraz ujawnione wcześniej „Sky Full of Song”.

Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska, „High As Hope” to album, na którym Florence opisuje swoje doświadczenia z czasów dwudziestolatki z perspektywy dojrzalszej osoby. Na album trafiły opowieści o dorastaniu w południowym Londynie, rodzinie, związkach oraz o sztuce. „High As Hope” jest zarazem kameralne i epickie. Florence nigdy nie słynęła z minimalizmu, jednak na swojej czwartej płycie odważyła się o pewnych sprawach opowiedzieć w możliwie jak najprostszy sposób.

„Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że “High As Hope” to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą.” powiedziała o albumie Florence Welch.

Pełną tracklistę „High as Hope” oraz sam album znajdziecie poniżej.

1. June
2. Hunger
3. South London Forever
4. Big God
5. Sky Full of Song
6. Grace
7. Patricia
8. 100 Years
9. The End of Love
10. No Choir

High As Hope

High As Hope, an album by Florence + The Machine on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here