Serwis Hits Daily Double opublikował finalne wyniki sprzedaży płyt w USA za ostatnie dni. Okazuje się, że na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów za oceanem znalazła się Camila Cabello.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Przypomnijmy, iż według wstępnych prognoz serwisu HDD sprzed kilku dni Camila Cabello ze swoją debiutanckim wydawnictwem mogła liczyć na sprzedaż na poziomie 95-100 tys. (pierwotnie do 80 tys.) w swoim 1 tygodniu. Głównym rywalem 20-latki w walce o miano najpopularniejszej płyty w USA miała być ścieżka dźwiękowa do ‚The Greatest Showman’, która wedle przewidywań serwisu miała rozejść się w bardzo zbliżonym nakładzie osiągając do 100 tys. sprzedanych kopii.

Wedle finalnych wyników opublikowanych właśnie przez HDD pojedynek wygrała Camila Cabello z debiutanckim krążkiem ‚Camila’. Pierwszy krążek byłej członkini Fifth Harmony łącznie osiągnął sprzedaż na poziomie 109 tys., co stanowi wynik dużo wyższy niż pierwotnie przewidywania serwisu. Na miejscu drugim znalazł się wspomniany soundtrack z wynikiem 105 tys. sprzedanych krążków.

Dla Camili Cabello to pierwszy numer 1 jeśli chodzi o zestawienie najpopularniejszych krążków w Stanach Zjednoczonych w dotychczasowej karierze. Poprzednie krążki nagrane z Fifth Harmony – ‚Reflection’ i ‚7/27’ – docierały najwyżej do – odpowiednio – 4 i 5 miejsca w USA.

Recenzję debiutanckiego albumu Camili Cabello – ‚Camila’ – możecie przeczytać TUTAJ.