Znany z polskiej edycji programu ‚The X Factor’ Marcin Spenner właśnie wydał nowy singiel. Zdobywca 2. miejsca w popularnym talent-show podzielił się klipem do singla ‚Lucy’. 


Marcin Spenner to niepoprawny romantyk, specjalista od nastrojowych ballad i jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia.  Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. 

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi. Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło).

Marcin jest obecnie w przededniu wydania swojej debiutanckiej płyty, a tak mówi o swoim pierwszym singlu i teledysku, który tę płytę zapowiada:

„Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jedną z najgorszych rzeczy jest rozpamiętywanie przeszłości. Mimo to często zdarza nam się wpaść w pułapkę takich myśli. „Lucy” symbolizuje nasze nadzieje, związane z wizją nas samych po podjęciu innych decyzji niż te, które w rzeczywistości podjęliśmy. Ta złudna wizja, w naszym mniemaniu, zawsze doprowadziłaby do lepszych rezultatów, a takiej pewności mieć nie możemy…”