Żywa legenda współczesnej sceny muzycznej, Janet Jackson już wkrótce będzie mieć okazję po raz pierwszy opowiedzieć swoją historię całemu światu.

Janet Jackson upamiętni 40. rocznicę wydania jej debiutanckiego albumu „Janet Jackson” z 1982 roku dwuczęściowym, czterogodzinnym dokumentem, który będzie transmitowany na antenie Lifetime i A&E. Produkcja, wstępnie zatytułowana „JANET”, swoją premierę będzie mieć na początku 2022 roku.

Dokument będzie zawierał materiały archiwalne, nigdy wcześniej nie widziane domowe nagrania wideo, wywiady z celebrytami oraz intymne, szczere i niefiltrowane spojrzenie na niezwykłą historię jednej z najbardziej wpływowych gwiazd w historii.

Zdjęcia do „JANET” trwają od trzech lat. Dokument podążał za artystką i jej rodziną gdy przeżywali stratę Joe Jacksona, ojca Janet i głowy słynnej muzycznej dynastii Jacksonów, który zmarł w 2018 roku. Film szczegółowo omawia także najważniejsze momenty z życia ikony popu, w tym występ na Super Bowl w 2004 roku z Justinem Timberlake’em, który wywołał kontrowersje i skutkował licznymi konsekwencjami utrzymującymi się przez ponad dekadę. Dokument poruszy także kwestię reakcji wokalistki na śmierć jej brata, legendarnego Michaela Jacksona, oraz jej początki jako matki.

Reżyserem tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Ben Hirsch, natomiast sama Janet wcieliła się w rolę producenta wykonawczego.

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i Janet Jackson: „Szanuję je, to ja zawiniłem”

Film dokumentalny o legendarnej Tinie Turner od HBO. Zobacz pierwszy zwiastun „Tina”

Janet Jackson zareagowała na przeprosiny Justina Timberlake’a

Nicki Minaj ogłasza premierę swojego oficjalnego filmu dokumentalnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here