Netflix wypuścił dzisiaj swój własny film dokumentalny opisujący walkę Britney Spears o wolność. „Britney vs Spears” jest dostępne do obejrzenia w Polsce. 

„Britney vs Spears” to kolejny już dokument poświecony księżniczce popu. Produkcja  Netflixa nagłaśnia ostro dyskutowany w ostatnim czasie temat kurateli sądowej, którą Britney została objęta na początku 2008 roku i o której koniec niestrudzenie walczy od lat.

Film ujawnia światu przerażające kulisy pozornie idealnego życia amerykańskiej gwiazdy, obnaża przykre fakty, a także stawia na świeczniku osoby odpowiedzialne za sytuację uwielbianej przez świat artystki. „Dziennikarka Jenny Eliscu i reżyserka Erin Lee Carr drążą temat walki Britney Spears o wolność, prezentując nieznane wcześniej wywiady i poufne materiały” – czytamy w opisie od producenta.  

„Britney vs Spears” jako pierwszy z wypuszczonych w ostatnim czasie dokumentów poświęconych Brit, jest dostępny do obejrzenia również w Polsce i z polskim tłumaczeniem. Już od dzisiaj (28.09) można go znaleźć na platformie Netflix.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears się zaręczyła!

Britney Spears kontynuuje walkę o zakończenie kurateli. Podsumowanie ostatniej rozprawy wokalistki

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź dokumentu o Kanye Weście

Ojciec Britney Spears złożył wniosek o zakończenie kurateli

Britney Spears OSTRO o Jamie Lynn Spears i powrocie na scenę: „Nie będę występować, dopóki mój ojciec będzie zajmował się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here