Kiepskie wiadomości dla wszystkich fanów Fifth Harmony. Dziewczyny z amerykańskiej grupy właśnie ogłosiły oficjalną przerwę w swojej działalności.


fifth-harmony-down

Dyskografię dziewczyn zamyka wydany w sierpniu ubiegłego roku album ‚Fifth Harmony’. Recenzję ostatniego albumu 5H znajdziecie TUTAJ.


Kilka minut temu na mediach społecznościowych 5H opublikowano oficjalne oświadczenie o tym, że grupa robi sobie przerwę w działalności. 

Po sześciu latach ciężkiej pracy, non stop, zdałyśmy sobie sprawę, że aby pozostać autentycznymi dla samych siebie i dla Was, musimy dać sobie trochę czasu na przerwę od Fifth Harmony i ruszyć z solowymi projektami” napisano w oficjalnym oświadczeniu.Jesteśmy wszystkie bardzo podekscytowane i wdzięczne czasem, który pozwoli na naukę i artystyczny rozwój, a także na odnalezienie siebie jako jednostek. Poprzez to pozwalamy sobie na zdobycie nowego doświadczenia, sił i perspektyw, aby móc przywrócić naszą rodzinę Fifth Harmony.” uzasadniają dziewczyny.

Hiatus dziewczyn rozpocznie się po zakończeniu trwającej trasy koncertowej grupy. Pełne oświadczenie znajdziecie poniżej.

FIFTH HARMONY ‚Fifth Harmony’: spalone przekąski muzycznego festiwalu fast-foodu [recenzja]