Dziewczyny z Fifth Harmony nie mają najlepszych wieści dla części swoich fanów. Promotor trasy koncertowej promującej trzeci album grupy przekazał właśnie informację o odwołaniu planowanych występów 5H w Australii.


fifth-harmony-photoshoot-by-epic-records-2017-1

Recenzję trzeciego studyjnego albumu Fifth Harmony możecie przeczytać TUTAJ.


TEG Live, promotor Fifth Harmony, ze smutkiem zawiadamia, że z uwagi na konieczne wymogi terminarzowe, Fifth Harmony nie będą w stanie kontynuować swojej trasy „2018 Australian Tour” wskazano w oficjalnym oświadczeniu.

Przypomnijmy, że australijska część trasy koncertowej Fifth Harmony ma na celu promocję wydanego w sierpniu ubiegłego roku krążka ‚Fifth Harmony’. To już kolejny raz kiedy fani grupy z Australii muszą obejść się smakiem – jesienią tego roku dziewczyny odwołały składającą się z wizyt w czterech australijskich miastach trasę przekładając ją na kolejny rok. Niestety, i tym razem 5H nie uda się zagrać na tamtejszych scenach.

Dodajmy, że amerykańskie serwisy od jakiegoś czasu donoszą o solowych planach kolejnej członkini Fifth Harmony. Wedle informacji opublikowanych kilkanaście dni temu przez Billboard wysoce prawdopodobne jest to, że Lauren Jauregui planuje podpisać kontakt solowy na własny album z wytwórnią Columbia Records.