Amerykańska wokalistka skomentowała swoje niedzielne wykonanie hymnu Stanów Zjednoczonych, o którym od wczoraj mówią wszystkie portale informacyjne. W oświadczeniu Fergie dla serwisu TMZ artystka przyznała, że nie był to jej najlepszy wokalnie występ, jednak próbowała zrobić wszystko, aby wypaść jak najlepiej. 


ferg1

Dyskografię 42-letniej piosenkarki zamyka wydany we wrześniu ubiegłego roku album ‚Double Dutchess’. Recenzję albumu przeczytacie TUTAJ.


O tym wieczorze Fergie zapewne długo nie zapomni. Hymn narodowy „Star Spangled Banner” w wykonaniu 42-letniej gwiazdy podczas NBA All-Star Game nie spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony publiczności. Znaczna część Internautów zgodnie stwierdziła, że to najgorsze wykonanie utworu w historii amerykańskiej telewizji. Wokalistka postanowiła odnieść się do słów krytyki i wydała specjalne oświadczenie dla serwisu TMZ.

„Zawsze czułam się uhonorowana oraz dumna z faktu, że zaprezentuję hymn narodowy i zeszłej nocy chciałam spróbować czegoś specjalnego dla NBA. Jestem artystycznym ryzykantem, ale najwyraźniej to wydanie nie uderzyło w zamierzony ton. Kocham ten kraj i szczerze starałam się jak mogłam – napisano w oświadczeniu.

Występ Fergie znajdziecie poniżej.

FERGIE ‚Double Dutchess’ [recenzja]: największy popowy bałagan ostatnich lat