Fani Lady Gagi chcą usłyszeć kompozycje swojej idolki stworzone w trakcie sesji nagraniowych z producentem ukrywającym się pod pseudonimem RedOne. Po Internecie krąży petycja, którą wielbiciele 32-latki chcą przekonać Gagę, aby udostępniła materiał w sieci.


RedOne, 46-letni producent muzyczny urodzony w Maroko, odpowiada za jedne z najbardziej popularnych utworów w dyskografii Gagi („Poker Face”, „Just Dance”, „Bad Romance”, „Alejandro” i „Judas”). Nadir Khayat – bo tak w rzeczywistości nazywa się producent – współuczestniczył również w sesjach nagraniowych mających miejsce przed premierą ostatniego longplaya Gagi – „Joanne”. Oficjalnie RedOne widnieje jako producent ballady „Angel Down”, choć finalnie jej brzmienie miało zostać mocno zmienione przez Marka Ronsona. Nic zatem dziwnego, że fani 32-letniej piosenkarki chcieliby usłyszeć te kawałki, które zostały ukończone w trakcie prac nad płytą, a nigdy nie ujrzały światła dziennego.

W Internecie opublikowano petycję, w której reprezentacja wielbicieli Gagi zachęca idolkę do podzielenia się kompozycjami stworzonymi przez RedOne’a. W szczególności, mają nadzieję na publikację utworu „Frankenstein”, który to – w ocenie marokańskiego producenta – mógłby sprawić, że fani amerykańskiej wokalistki „oszaleją”.

Lady Gaga ogłosiła i sugerowała, że przez cały 2015 roku pracowała z RedOne’m na swoim nowym albumie. RedOne ujawnił, że stworzyli łącznie 8 utworów. Rozczarowująco, żadna z nich nie została wypuszczona – poza „Angel Down”, które zostało całkowicie przerobione przez Marka Ronsona. RedOne ujawnił również, że istnieje utwór godny Grammy Awards o nazwie Frankenstein. RedOne twierdził, że utwór doprowadzi fanów do szaleństwa. Lady Gaga w zeszłym roku zaśpiewała niepublikowany utwór fanom potwierdzając jego istnienie. To trwa od ponad 3 lat.” można przeczytać w petycji.

Oprócz RedOne’a Lady Gaga współpracowała również z Diane Warren, Eltonem Johnem i Giorgio Mordorem na oryginalnym LG5. Kolejny utwór został zarejestrowany na BMI na początku 2015 roku pod tytułem „Room in my Heart”, w którym wystąpił Elton John. Lady Gaga współpracowała również z Giorgio Mordorem przy piosence „Vampire”.” wymieniają fani gwiazdy. „Lady Gaga wspominała, że tematem oryginalnego LG5 była sztuka ciemności, czarnej magii i mistycznych stworzeń. Stwierdziła, że ​​jej rola w „American Horror Story” wpłynęła na jej pracę nad albumem. Celem tej petycji jest, aby Lady Gaga wydała ukończone utwory z RedOne’m lub przynajmniej uwolniła „Frankensteina”. Chcemy tylko tego posmakować i wystarczające dla naszej społeczności byłoby wydanie „Frankensteina”.”

Oryginał petycji możecie znaleźć TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here