Po przesłuchaniu Britney Spears na temat trwającej 13 lat kurateli w sieci zawrzało. Fani artystki nakłaniają gwiazdy, które miały okazję współpracować z księżniczką popu, by stanęły w jej obronie. Iggy Azalea skomentowała dotyczący jej post.

Choć chyba mało kto dziś o tym pamięta, Britney Spears i Iggy Azalea mają na swoim koncie współpracę w postaci singla „Pretty Girls”, który ostatecznie nie trafił na album żadnej z nich. Wydany w maju 2015 roku utwór zebrał mieszane recenzje i nie odniósł oczekiwanego sukcesu na listach przebojów. Iggy Azalea w serii tweetów zarzuciła, że winę za porażkę numeru ponosi management Britney, który należycie go nie promował. Raperka wyznała nawet, że przed spotkaniem z księżniczką popu jej dom został przeszukany pod kątem obecności narkotyków.

Po ponad 6 latach od premiery „Pretty Girls” Iggy Azalea ponownie wypowiedziała się na temat swojego duetu z Britney Spears. Wszystko za sprawą akcji, jaką zorganizowali fani 39-letniej wokalistki. Britney Army namawiają gwiazdy, które współpracowały z jej idolką, by zabrały głos w sprawie jej kurateli.

Mówiłam o tym, że jej team nie pozwalał na promocję singla i przeszukał mój dom, a wy zarzuciliście mi, że jestem hejterką. Podpisałem umowę o zachowaniu poufności i jej ojciec prawdopodobnie by mnie pozwał, gdybym powiedziała coś więcej” – napisała.

Przypomnijmy, że Britney i Iggy wystąpiły tylko raz na gali Billboardu. Mimo że pojawiły się na czerwonym dywanie, ich show zostało wcześniej nagrane i wyświetlone na telebimie. Wywołało to wielkie oburzenie wśród fanów artystek.

Britney Spears walczy o koniec kurateli. Przetłumaczyliśmy całe przemówienie artystki

Iggy Azalea wyrusza we wspólną trasę koncertową z Pitbullem

Britney Spears po raz pierwszy wyjawia całą prawdę o kurateli: „Nie jestem szczęśliwa, nie mogę spać, mam depresję i płaczę każdego dnia”

Iggy Azalea odpowiada na zarzuty fanów Britney Spears: „Jedyne, co powiedziałam, to że jej team nie pozwolił jej na promocję”

Wyciekły akta sądowe w sprawie kurateli Britney Spears. Gwiazda od lat walczy o wolność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here