Wspólny singiel Christiny Aguilery i Demi Lovato nie rozgrzał amerykańskich list przebojów w pierwszym tygodniu po swojej premierze. Duet „Fall in Line”, pomimo premiery teledysku i występu na Billboard Music Awards, nie zdołał zadebiutować na liście najpopularniejszych kawałków w Stanach Zjednoczonych Billboard Hot 100. 


Po ponad sześciu latach od premiery swojego albumu „Lotus” Christina Aguilera kilka tygodni temu zapowiedziała nową płytę. Pierwszy utwór z nadchodzącego krążka „Liberation” – „Accelerate” – wywołał sporą burzę w sieci, co niestety nie przełożyło się na dobry wynik komercyjny singla w jego debiutanckim tygodniu. Zwiastun nowego wydawnictwa Aguilery minął się z pierwszą setką notowania Billboard Hot 100 plasując się na 24 miejscu zestawienia Billboard Bubbling Under Hot 100. Jak się okazuje, również kolejnemu zwiastunowi ery, czyli „Fall in Line” nagranemu wspólnie z Demi Lovato, nie udało się przedostać do Billboard Hot 100.

W najnowszym zestawieniu wspomnianej listy przebojów na próżno szukać kompozycji „Fall in Line”. Utwór za to – podobnie jak w przypadku „Accelerate” – odnotował swoją obecność na liście Billboard Bubbling Under Hot 100, gdzie znalazł się na… 1 miejscu. Oznacza to, iż jest to pierwsza era Christiny, w której – jak do tej pory – nie udało jej się umieścić żadnej kompozycji z albumu na liście Billboard Hot 100. Oczywiście, jedną z przyczyn jest zmiana formuły zestawienia w porównaniu z latami ubiegłymi – duży ciężar jest bowiem aktualnie przykuwany do wyniku danego utworu w zakresie streamingu, co nie zawsze wychodzi na dobre czołowym gwiazdom świecącym triumfy w erze pre-streamingowej. Dodajmy, że poprzednie lead-single amerykańskiej gwiazdy – „Your Body” z albumu „Lotus” (2012) oraz „Not Myself Tonight” z „Bionic” (2010) – poradziły sobie zdecydowanie lepiej debiutując odpowiednio na 34. oraz 23. miejscu notowania Billboard.

Christina wyruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album „Liberation”. Wykonawczyni singla „Accelerate” ogłosiła daty 22 koncertów w Stanach Zjednoczonych. Aguilera odwiedzi m.in. Chicago, Los Angeles i Las Vegas. Pierwszy koncert odbędzie się już 22 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here