O tej współpracy marzyli zapewne wszyscy nastolatkowie, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych. Dwie ikony latynoskiej sceny muzycznej – Enrique Iglesias i Ricky Martin ogłosili wspólną trasę koncertową. Póki co, jedynie po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Ricky Martin i Enrique Iglesias to bez wątpienia jedne z największych legend muzyki latynoskiej. Obaj wokaliści zaczynali w latach dziewięćdziesiątych, a ich anglojęzyczne krążki uczyniły z nich międzynarodowe gwiazdy. Mimo tego, że tworzą podobną muzykę, nigdy nie mieli okazji ze sobą współpracować. Marzenia fanów o wspólnym projekcie ziszczą się niebawem.

Na specjalnie zorganizowanej konferencji w Beverly Hills pojawili się zarówno Ricky, jak i Enrique. Artyści ogłosili, że po raz pierwszy wyruszą we wspólną trasę koncertową z gościnnym udziałem Sebastiana Yatry. Na ten moment, wiadomo jedynie, że tournee, które rozpocznie się 5 września, obejmie swoim zasięgiem Stany Zjednoczone i Kanadę. Liczymy na to, że wkrótce zostaną podane również europejskie daty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here