Wczoraj wieczorem miejsce miała Wielka Gala Gwiazd Plejady 2018. Laureatką jednej z kategorii została Doda, która po raz kolejny wygłosiła emocjonujące przemówienie.


34-letnia piosenkarka odebrała nagrodę za „Metamorfozę Roku”, którą wręczyła jej Izabela Trojanowska. Rabczewska-Stępień, która rok temu podczas ceremonii Plejady wygłosiła pamiętne przemówienie o potrzebie wzajemnego wspierania się w show-biznesie, również i teraz zapewniła przemowę, która będzie przedmiotem medialnej dyskusji.

W tym roku rzeczywiście dużo się działo. W tamtym roku uraczyłam państwa 10-minutową przemową, gdzie prosiłam o to, abyśmy się wspierali. Apelowałam do mediów, aby przestały poniżać i wyśmiewać artystów.” przypomniała Rabczewska-Stępień.

Niestety nie zmieniło się nic. Na prośbę moich fanów powiem coś ważnego. Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy powinniśmy zareagować.” kontynuowała Doda nawiązując oczywiście do Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Nie wiem, w którym momencie, bo jestem 20 lat w tym biznesie, i nie wiem, kiedy przetarły się granice, kiedy nie można już hejtować czyjegoś zdrowia, rodziny. W pewnym momencie wszystko to się zatarło. A my powinniśmy dawać przykład. A potem wszyscy są w szoku, że 14-letni Kacper popełnia samobójstwo, bo w szkole ma nagonkę, bo nosi rurki. Dominik się wiesza, ponieważ wszyscy się śmieją, bo jest gejem. Sorry, nasz show-biznes daje przykład, jaki daje. Największą metamorfozę powinniśmy zafundować właśnie polskiemu show-biznesowi.” zakończyła piosenkarka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here